• Váš nákupní košík je prázdný!

Dokrmení papoušci

Dokrmení papoušci - prodej papoušků

Amazoňan modročelý je 38 cm velký, převážně zelený papoušek. M...
Amazoňan modročelý je 38 cm velký, převážně zelený papoušek. Má tmavý zobák, modrá pera na čele (díky kterým získal i svůj český název) a žluté zbarvení na tvářích a temeni. Poměr modrého a žlutého zbarvení je však mezi jednotlivými ptáky značně ..
0 Kč
Vyskytuje se v tropických lesích na rozsáhlém území&...
Vyskytuje se v tropických lesích na rozsáhlém území Jižní Ameriky v rozmezí od Trinidadu a Venezuely jižně až po Brazílii, Bolívii, Kolumbii a Paraguay. Částečně zasahuje také do&nb..
0 Kč
Vyskytuje se v tropických lesích na rozsáhlém území Jižní Amer...
Vyskytuje se v tropických lesích na rozsáhlém území Jižní Ameriky v rozmezí od Trinidadu a Venezuely jižně až po Brazílii, Bolívii, Kolumbii a Paraguay. Částečně zasahuje také do Střední Ameriky, konkrétně na území Panamy. Ačkoli je populace žijí..
0 Kč
Nápadný, až 100 cm velký pták s rozpětím křídel kolem 125 cm a...
Nápadný, až 100 cm velký pták s rozpětím křídel kolem 125 cm a hmotností do 1 kg. Stejně jako ostatní arové má nápadně zbarvené štíhlé tělo, nápadně dlouhý ocas a silný zobák. Má červené břicho, lopatky a hlavu s bílou kůží na obličeji, světle mo..
0 Kč
Do čeledě kakaduovití jsou řazeni papoušci obývající Austrálii...
Do čeledě kakaduovití jsou řazeni papoušci obývající Austrálii, Indonésii, Oceánii a Filipíny, jejichž typickým znakem je chocholka na hlavě.Nejmenším zástupcem je korela chocholatá, největší kakadu je kakadu arový, který může dosáhnout hmotnosti..
0 Kč
Žako kongo je větší pták se světle šedým peřím, tmavočerveným ...
Žako kongo je větší pták se světle šedým peřím, tmavočerveným ocasem a černým zobákem. Poddruh žako liberijský je menšího vzrůstu, má tmavší černošedé zabarvení, tmavě kaštanový ocas a světlejší zobák.Žako byl jako domácí společník chován již pře..
0 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)