• Váš nákupní košík je prázdný!

O NÁS

Nabízíme Vám široký sortiment kvalitních krmiv ať už pro majitele mazlíčků tak pro chovatele. 

Najdete u nás pestrý výběr zrnin značky AVISEED, granulí a dokrmovacích směsí ZUPREEM, také klece pro papoušky a ručně dokrmená mláďata papoušků z vlastního chovu. 

Zrniny AVISEED jsou vyráběny předním belgickým výrobcem a najdete zde pestrou škálu různých směsí speciálně namixovaných pro různé druhy papoušků. Máme k dispozici směs pro africké papoušky, směs pro amazoňany, směs pro kakadu, směs pro ary, směs pro andulky, směs pro kanárky, naklíčovací směs pro malé papoušky, naklíčovací směs pro velké papoušky a tři směsi speciálně vytvořené pro český trh. A to směs pro malé papoušky, směs pro velké papoušky bez buráku a směs pro velké papoušky s burákem. 

Granule a dokrmovací směsi ZUPREEM jsou vyráběny v USA a jsou hodnoceny spotřebiteli jako jedny z nejkvalitnějších. Granule jsou vyráběny v provedení s ovocem -Avian Breeder-Fruit Blend-Flavor Diets-, či v provedení se zeleninou – Avian Breeder-Natural Diet, také pouze ovocné či zeleninové doplňkové granule a dokrmovací směsi ZUPREEM pro Ary, Kakadu a Lory.

Pokud jste v naší nabídce nenalezli Vámi požadované zboží nebo budete-li potřebovat poradit s výběrem vhodného krmení, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.